+370 60 22 70 44 info@frontalis.lt

OPTOPLAST fasado tinkai

savaime išsivalantys, neblunkančios spalvos

OPTO PLAST
fasado tinkai

ESTETIŠKI IR PATVARŪS PLONASLUOKSNIAI TINKAI

Optoplast produktų grupę sudaro aukštos kokybės plonasluoksniai tinkai, kurie yra neatsiejama OPTOTHERM 2001 ir OPTOTHERM 3000 pastatų šiltinimo sistemų dalis. Optoplast grupei priklausančių dispersinių (silikoninių, silikatinių-silikoninių, akrilinių) ir mineralinių tinkų techniniai parametrai yra optimaliai suderinti, todėl jais apšiltintas pastatas daugelį metų eksploatuojami be trikdžių.
Optoplast tinkų estetiką ir ilgaamžiškumą lemia unikali sudėtis, vienalytė struktūra, gausi UV spinduliams atsparių spalvų paletė (išgaunama naudojant aukščiausios kokybės pigmentus), purvą atstumiantis paviršius, priedai, didinantys atsparumą biologinei korozijai, ir sustiprinimas mikropluoštu lemiantis tinko atsparumą mechaniniams pažeidimams.
Optoplast tinkų privalumai:

  • didelė estetinė vertė - galite rinktis iš kelių tekstūrų ir grūdėtumo dydžių, 
  • galima rinktis iš daugybės spalvų, 
  •  lankstūs ir labai atsparūs smūgiams, sutvirtinti mikropluoštu, 
  • maža įgertis, sudėtyje yra hidrofobinių medžiagų, 
  • apsaugoti biocidais, padidintas atsparumas biologinei korozijai, 
  • efektyvūs, lengvai tepami ir apdorojami.

OPTO PLAST
dispersiniai tinkai

Dispersiniai tinkai pasižymi labai aukšta kokybe ir išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis.

Dėl hidrofobinių ir purvą atstumiančių savybių, o silikoninio tinko atveju - dėl savaiminio išsivalymo savybių, jie idealiai tinka naudoti miestų ir priemiesčių teritorijose. Be to, dėl plačios dispersinių tinkų spalvų gamos ir galimybės pasirinkti kelių tipų struktūrą ir (arba) grūdėtumą, jų naudojimas suteikia kūribinę laisvę.

Silcolith
silikoninis tinkas

Optoplast Silcolith fasadinis silikoninis tinkas gaminamas "samanėlės" arba "lietučio" struktūros. Skirtas išorės ir vidaus tinkavimui. Gaminamas iš aukščiausios kokybės dervų, todėl patenkins net išrankiausių klientų poreikius. Pasižymi ypač dideliu atsparumu vandeniui, uždara tinko mikroporų struktūra neleidžia paviršiuje kauptis nešvarumams

PLAČIAU

Siloxith
siloksaninis tinkas 

Optoplast Siloxith fasadinis siloksaninis tinkas gaminamas "samanėlės" arba "lietučio" struktūros. Sustiprintas mikropluoštu, apsaugotas biocidais nuo pelėsio ar grybelio. Atsparus atmosferos, bei kenksmingų aplinkos veiksnių poveikiui. Dėl papildomos hidrofobizacijos pasiekiamos labai geros eksploatacinės savybės. Baltos spalvos arba spalvinamas pagal Color Magic paletę.

PLAČIAU

Acrylith
akrilinis tinkas

Optoplast Acrylith fasadinis akrilinis tinkas gaminamas "samanėlės" arba "lietučio" struktūros, pagamintas iš sintetiniu dervų, sustiprintas mikropluoštu, apsaugotas biocidais nuo pelėsio ar grybelio. Aukšto elastingumo, atsparus atmosferos poveikiui, smūgiams ir įbrėžimams. Puikiai sukimba net su sudėtingais paviršiais. Skiedžiamas vandeniu, neutralaus kvapo, lengvai dedamas.

PLAČIAU

Palydinčios medžiagos

UniPlast universalus potinkinis gruntas

Universalus potinkinis gruntas turintis izoliacinių savybių. Užtikrina gerą sukibimą, išlygina pagrindo įgertį ir blokuoja dėmių atsiradimą. Gruntas taip pat neleidžia dėmėms prasiskverbti į pagrindą. Padidina fasado tinkų sukibimą. Preparate nėra lakiųjų organinių junginių. Skiedžiamas vandeniu. Spalvinamas pagal Optolith paletę. Visų Optolith fasado šiltinimo sistemų dalis.

PLAČIAU

SilcoPlast silikoninis potinkinis gruntas

SilcoPlast yra sukibimą gerinantis gruntas, kurio sudėtyje yra silikoninio rišiklio. Palengvina tinko užnešimą ir užtrinimą o taip pat sumažina ir suvienodina pagrindo įgertį. Padidina fasado tinkų sukibimą. Preparate nėra lakiųjų organinių junginių.
Labai laidus garams, skiedžiamas vandeniu ir neutralaus kvapo. Galima rinktis baltą arba tonuotą pagal "Color Magic" sistemą.

PLAČIAU

PDA tinko džiūvimo greitiklis

Optoplast PDA specializuotas tinko priedas greitinantis tinko džiuvimą nepalankiomis oro sąlygomis. Neturi neigiamo poveikio apdirbimui, tačiau pašviesina spalvotą tinką. Akrilo, siloksano ir silikono tinkams. Rekomenduojama naudoti, kai tinkui džiūstant temperatūra gali nukristi žemiau + 5 ° C arba kai oro drėgmė viršija 65%. Priemonė gali sutrumpinti tinko džiūvimo laiką iki maždaug 40%.

PLAČIAU